Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.01.2010

Chceš se stát dívkou z TITULNÍ STRANY ???

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Chceš se stát dívkou z TITULNÍ STRANY ???

Lifestylový časopis a portál NICE magazine si pro Vás připravil exluzivní soutěž o TVÁŘ Z TITULNÍ STRANY - NICE magazine COVER GIRL. Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat na sociální síťi FACEBOOK do skupiny NICE magazine COVER GIRL, vložit svoji soutěžní fotku a požádat známé, aby Vás hlasováním "líbísemi" podpořili do finále... Mrkni na: http://www.facebook.com/group.php?v=photos&gid=214192323927#/group.php?v=info&gid=214192323927


FACEBOOK - NICE magazine COVER GIRL :

První kolo NICE magazine COVER GIRL LÉTO 2010. Získejte nejlépe hodnocenou fotku a vyhrajte tak focení na letní titulku magazinu NICE + další hodnotné ceny. Dívky na druhém a třetím místě získají focení do fotostory. Soutěž probíhá vždy 3 měsíce a volí se COVER GIRL na další 3 měsíční období.

Přidej svoji soutěžní fotku ( uplně nově na tento profil, bez starých komentářů ), kterou Ti budu ostatní hodnotit potvrzením "LIBI SE MI". 6 nejlépe hodnocených fotek půjde po dvou měsících do finále, kde se rozhodne po dobu jednoho měsíce, která dívky získá titul COVER GIRL ( http://www.nicemagazine.cz/casopis-nice-magazin/nice-girl/nice-girl-2009-1 ).

Nafotí exkluzivní TITULKU + editorial, dostane se do reklamní kampaně na aktuální číslo, na internetový portál, bude s ní rozhovor, bude křtít aktuální číslo a účastnit se zajimavých doprovodných akcí. Dále získá ceny v hodnotě 50.000 Kč.

První volba do finále NICE magazine LÉTO 2010 od 19.12. do 19.2.2010

Finále o letní titulku od 19.2. do 19.3.2010

- finálové fotky bude fotit Tomáš Raszka ( http://www.tijst.com )


+ sledujte novinky o cenách v soutěží, lokalitách focení, a průběžném pořadí soutěžících

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK