Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.05.2011

Blíží se druhý a poslední datum castingu v Praze

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Blíží se druhý a poslední datum castingu v Praze

Castingy iMiss 2011 - 11. červen 2011 – Casting Praha, Óčko Music Club, • výběr semifinalistek soutěže • focení, natáčení, rozhovory • dárky pro účastnice castingu a semifinalistky. iMiss – Nejkrásnější dívka internetu je prestižní a moderní soutěž krásy s pětiletou tradicí.


Soutěž krásy iMiss bourá hranice mezi uniformní krásou modelek a přirozenou krásou dívek, které denně potkáváme na ulici. iMiss je jediný projekt ženské soutěže krásy, který umožňuje zúčastnit se opravdu všem dívkám bez ohledu na tělesné míry, výšku, váhu nebo například rodinný stav.

Vítězky soutěže iMiss jsou úspěšné mladé dámy, které bodují v celostátních soutěžích Česká Miss, bývalé Miss ČR nebo i světových soutěžích krásy. Finalistky, které prochází naší soutěží získavají cenné kontakty, zkušenosti, školení a především podporu produkční agentury NEXUS MULTIMEDIA s.r.o., která soutěž vlastní a organizuje. Vítězky a finalistky soutěže iMiss podporujeme nejen při jejich modelingové kariéře, ale především nabízíme individuální podporu při cestě za jejich sny – ať už se jedná o návrhářství, produkci, focení a další...


Podmínky přihlášení do soutěže iMiss 2011
Dosažený věk 15-ti let
Trvalé bydliště v ČR


Přihlášky jsou k dispozici pouze na webových stránkách soutěže: http://www.iMiss.cz/prihlaska  

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa