Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.08.2012

Beauty Day s Nice magazine ve studiu Mary Rose Cosmetic s 60% slevou a dárkem v hodnotě 500 Kč.

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Beauty Day s Nice magazine ve studiu Mary Rose Cosmetic s 60% slevou a dárkem v hodnotě 500 Kč.

Dámy, přestaňte se aspoň na jeden den honit a užijte si pár hodin hýčkání a rozmazlování. Konec prázdnin se blíží a měl by začít odpočinkem a zkrášlováním, ať jím projdete lehce, bez stresu a krásná. A navíc nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy – za 5 procedur zaplatíte pouhých 999.- (2.350 původní cena) Kč! K tomu obdržíte dárek od Nice magazine v hodnotě 500,- Kč. Termíny : 22.8., 27.8., 28.8., a 31.8.2012 vždy od 15.00 hod.


Termíny : 22.8., 27.8., 28.8., a 31.8.2012 vždy od 15.00 hod.

 

Toužíte užít si pořádnou relaxaci? Ve studiu Mary Rose Cosmetic pro vás připravili ideální řešení – Beauty Day naplněný relaxací, rozmazlováním a zkrášlujícími procedurami!

Doba relaxace cca 4 hodiny.

Stačí jen přijít, svěřit se do rukou zkušených profesionálů a nechat se několik hodin hýčkat! Ze studia pak budete odcházet odpočatá, s vyčištěnou hlavou a dokonale upravená!

A co všechno pro vás zkrášlující tým Mary Rose připravil? Jako první se na profesionální péči mohou těšit vaše ruce a nohy. Čeká je klasická manikúra, během které vaše nehty očistí, upraví do požadovaného tvaru a délky, ošetří kůžičku a nalakují.

Dámy které mají nehtovou modeláž mají k dispozici např. masáž chodidel, rukou, peeling, či jiná kosmetická ošetření dle dohody .

Následně si užijete důkladnou masáž zad a šíje. A abyste ze salonu odcházela opravdu jako znovuzrozená, bude následovat čokoládový zábal! Ten vaše tělo intenzivně prohřeje a výsledkem budou relaxované svaly a uvolněné vazivové tkáně.

Další na řadě je kosmetické ošetření pleti. V salonu Mary Rose pracují s prestižní značkou přírodní kosmetiky Thalgo, která využívá bohatství moře, mořských řas a minerálů. Ošetření tak přinese vaší pleti hydrataci, povzbudí ji a dodá pokožce ztracenou svěžest.

Můžete odpoledne prožít s kamarádkou ve dvou se sklenkou sektu, či si objednat oběd.

 

Kapacita studia je omezená, objednejte se včas.

 

Adresa: Mary Rose, Jankovcova 14A, Praha 7

Tel.: 723 635 968, 724 026 879

Web: www.kazdajekrasna.cz

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE