Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.06.2010

Změňte svůj styl: OC Šestka se o vás stará!

Autor:

Změňte svůj styl: OC Šestka se o vás stará!

V neděli 9.5. 2010 proběhl závěrečný program další z mnoha připravovaných a již proběhlých akcí obchodního centra Šestka. Hlavní myšlenka byla díky svátku matek dopředu jasná a název „ Ještě krásnější maminka“ tomu také odpovídá. Pojďme se tedy společně ohlédnout za celým průběhem akce.


REPORTER. Vítězkou se stala paní Kamila Jaroměřská, z Prahy 6, maminka dvou dcer – Klárky (7 let) a Julinky (2 roky).

kadeřnictví Klier, následoval oběd v pizzerii Vinice, po něm pak kolotoč zkoušení nových outfitů, obuvi a doplňků, při kterém paní Kamilu doprovázela profesionální stylistka a vizážistka. Společně postupně navštívili obchody Reporter, Takko, Orsay, New Yorker, Bijou Brigitte a Humanic. Z jmenovaných obchodů vybrala stylistka Pavla Hudec Bendáková celkem 3 outfity. Druhá z odbornic, Jana Springerová, paní Kamile poskytla poradenství v oblasti vizážistiky. Maminku nalíčila a pomohla jí vybrat dekorativní kosmetiku v parfumerii FANN. Jako zlatý hřeb programu čekalo vítězku na závěr focení s profesionálním fotografem na pasáži a střeše obchodního centra Šestka.

Přestože byl celý den proměny pro všechny zúčastněné náročný, na jeho konci se objevily jen pocity štěstí a spokojenosti. Stejný úspěch slavily i předešlé akce projektu Změňte svůj styl v OC Šestka, který začal v sobotu 10.4. 2010 tématem Jarní make-up. Po celé odpoledne líčily a rozdávaly rady návštěvníkům obchodního centra Mistryně make-upu  ČR 2010 - Jana Springerová a Pavla Hudec Bendáková – profesionální stylistka.

V sobotu 8.5. si pak mohli návštěvníci obchodního centra nechat vyšetřit zdraví svých vlasů a vlasové pokožky. A na základě diagnostiky speciálního přístroje (trichocomputer)  zjistili příčiny svých potíží, ať už šlo o vypadávání, lámání, či třepení vlasů. To vše opět za doprovodu odborných poradců.

S blížícím se létem, obdobím krásných siluet, jsme na úterý 15.6. 2010 připravili další blok z  projektu Změňte svůj styl, pro který jsme zvolili příhodné téma : Dietologie a stravování. Celý program bude opět doprovázen specialisty v čele s paní doktorkou Kateřinou Cajthamlovou, kterou znáte z pořadu TV Prima – Jste to, co jíte, která vám zdarma poradí, jak se stravovat a co dělat pro hubnutí a zdravou stravu. Proto se přijďte do Obchodního centra Šestka dozvědět víc!

www.ocsestka.cz

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
ADK