Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.04.2008

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové

Autor:

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové

Dne 10. dubna 2008 v honosných prostorách pražského Žofína předvedla Jiřina Tauchmanová svou kolekci pro příští rok. Konal se již pátý ročník Velké módní show, při kterém se opět dražily nejen svatební šaty, ale i luxusní notebook U2 od společnosti Asus a diamantový prstýnek od společnosti D.I.C.


Autor fotografií: Václav Čermák

Tento ročník byl pěkně kulatý, pátý. Slavnostním večerem provázeli Tereza Kostková a Saša Rašilov.

Již v úvodu diváky strhlo žhavé taneční vystoupení Strom balet studia se skvělou Lilian Sarah Fischerovou a Petrem Čejkou, jehož tanečníci doprovázeli modelky po celý večer.

Letní kolekce dýchala  něhou a zamilovaností. Modely působily vzdušným dojmem a krásné dívky v doprovodu tančících víl se vznešeně nesly po předváděcím molu.

 

Malou večerní kolekci doprovodil svým zpěvem Josef Štágr. Barevnosti vévodila černá a vínová. Pozoruhodná byla choreografie - modelky na molo doprovázeli společníci v podobě notebooků od společnosti Asus.

Následovala „Velká večerní“ plná blyštících se efektů..

Poté přišla diváky nejvíce očekávaná  svatební kolekce. K vidění byla klasika v podobě krajkových modelů v bílých a růžových tónech. Jiřina Tauchmanová však představila i modely pro odvážné nevěsty. Byly ušity z prvotřídního  brokátu z dovozu a nápaditý střih umožnil pomocí odepínacích dílů vytvořit z honosné róby sexy model.

 

Dech se tajil za zpěvu Pavlíny Senič a když se k ní přidal tenor Josefa Štágra, sál se proměnil v operní scénu.

Všechny předvedené modely byly doplněny bižuterií od společnosti Pearl Bohemica, kterou přímo k jednotlivým modelům navrhuje Jan Jaroš. Štras dodává společnost AG Plus.

 

Jak je již zvykem, po přehlídce následovala dražba darovaných předmětů.

při loňském ročníku vydražil svatební šaty. Společnost D.I.C letos již podruhé věnovala do dražby diamantový prsten a  do tomboly investiční diamant. Diamantový prsten vydražila, pánové zarděte se, něžná dáma Lenka za.

Vrcholem byla dražba krásných šatů s pavím motivem. Diváci se mohli pokochat pohledem na zajímavý model i na půvabnou modelku, kterou nebyl nikdo jiný než  Eliška Bučková, Česká miss 2008. Ojedinělý model vydražil pan Jan Urban.

Dražba všech darovaných předmětů vynesla  146 000 korun. Tato nezanedbatelná částka je určena pro Metabolickou jednotku .Šek osobně předala sama návrhářka Jiřina Tauchmanová MUDr. Tomáši Honzíkovi.

 

Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová opět nezklamala očekávání diváků. Představila svou nejlepší kolekci. Může být ještě lepší? Nechme se překvapit!

 

« Zpět

reklama
reklama
Prémiová kosmetika značky Onclé
reklama
NICE MAGAZINE
Prémiová kosmetika značky Onclé