Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.01.2009

Twix New Years Party 2009 přivítala velké množství celebrit. I těch novopečených

Autor:

Twix New Years Party 2009 přivítala velké množství celebrit. I těch novopečených

V pátek 9. ledna se v klubu Jet Set sešla opravdu početná skupina českých celebrit. Na pražský Smíchov je přilákala Twix New Years Party, kde si dali sraz všichni, kterým byla jedna oslava nového roku málo. Až do rána v klubu, kde jako hlavní hvězda vystoupila populární djka LayDee Jane, oslavoval například Aleš Valenta, kterého je jinak vzácností ve společnosti potkat, dále Dominika Mesárošová s přítelem, Hanka Mašlíková, stylista Dušan Chrástek, Gábina Partyšová či Romana Pavelková. Zkusit si sladký život celebrit měli v pátek možnost také výherci soutěže Twixace.


Návštěvníci Twix New Years Party, kteří zaplnili klub Jet Set, měli v pátek možnost porovnat umělou krásu s krásou přirozenou. Na party se totiž sešla řada krásných žen a sympatických mužů, přičemž největší pozornost svými půvaby poutaly Dominika Mesárošová v doprovodu svého italského přítele a Hanka Mašlíková v elegantním červeném topu. Společnost jí dělal stylista Dušan Chrástek, Hanka je totiž čerstvě bez přítele. Na Twix party se objevila také Gábina Partyšová – ta ovšem neslavila, protože na ni doma čekal roční syn Kristian, nýbrž natáčela pro svůj televizní pořad. Vzácným hostem party byl olympijský vítěz Aleš Valenta. Ten se ve společnosti neobjevuje příliš často, a tak není divu, že s ním chtěl snad každý návštěvník party prohodit alespoň pár slov.
Celebrity během večera konverzovaly a popíjely, jak se na správnou novoroční oslavu sluší, ale zároveň dokázaly, že jim není cizí ani sport a smysl pro humor. Během večera se totiž uskutečnila soutěž ve slalomu na vozítku Segway. Málokoho překvapilo, že se jasným vítězem stal sportovec Aleš Valenta. Ten však vítězství v soutěži galantně přenechal Romaně Pavelkové.
Na Twix New Years Party se kromě „prověřených“ celebrit objevily také novopečené hvězdy. Jednalo se o výherce soutěže Twixace o nejoriginálnější fotografii s tyčinkou Twix a partu jeho kamarádů. Pro ně byl připraven hned celý den ve znamení sladkého života celebrit. Ráno 9. ledna odjeli luxusní limuzínou Hummer do módního butiku Nation 39 (Converse, Pussy De Luxe, Viva Maria, Mogul, Freeman T. Porter, Psycho, Pull In), kde si vybrali outfit na večerní party. Pětičlenná parta novopečených celebrit získala také dvě noci v luxusním pražském hotelu a užila si adrenalinové odpoledne s futuristickými vozítky Segway. Vyvrcholením celého zážitku pak samozřejmě byla účast na Twix New Years Party 2009 a setkání s „kolegy“-celebritami.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE