Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.09.2008

Potlesk finalistkám Miss Aerobik 2008

Autor:

Potlesk finalistkám Miss Aerobik 2008

Finalistky Miss aerobik 2008 si vysloužily už první potlesk za předvedené výkony. Na závěr třetího soustředění v malém městečku u Jičína v Lázních Bělohrad si mohly vše, co se zatím na soustředěních naučily, vyzkoušet před diváky. Jimi se staly klienti lázní v rámci společenského večera. Tomu předcházela však tvrdá příprava, ale i losování startovních čísel v pražské restauraci SOHO + a výběr modelů od módní značky Pepe Jeans.


Nejdříve si v Praze mohly všechny finalistky vybrat pro finálovou disciplínu konverzace s osobností modely z díly Pepe Jeans a kolece Andy Warhola. Poté v pražské restauraci SOHO + poobědvaly. Majitelka známého restaurantu Beata Baníková společně s ředitelkou soutěže Janou Čejkovou připravily desítce krásek velké překvapení. Ještě před vybranými lahůdkami si dívky vylosovaly startovní čísla: 1. Michaela Marešová, 2. Veronika Bartošová, 3. Michaela Benková, 4. Kateřina Melišová, 5. Julie Wohaková, 6. Táňa Bednářová, 7. Kristýna Billová, 8. Klára Novotná, 9. Petra Adámková , 10. Alena Pšejová.

Poté vyrazily "missky" do Anenských slatinných lázní, kde trénovaly jak aerobik, konverzaci, ale i promenádu v plavkách či zvyšovaly kondici. Na soustředění, nad "domácí" organizací dohlížela osobně předsedkyně představenstva Anenských slatinných lázní MUDr. Jitka Ferbrová, přijely za finalistkami odborníci na etiku (dr. Zdeněk Bareš), estetiku (dr. Mila Werner), zástupci sponzorů a další hosté. Mezi nimi byla i módní návrhářka Beata Rajská, která chystá na finále kolekci korunovačních šatů.

Nejvíce se finalistky těšily na tréninky s prezentérem aerobiku Romanem Ondráškem z Face Czech. Po tři dny s ním pilovaly vlastní sestavy aerobiku, ale i společnou skladbu. Využily také obou choreografek Soni Kupcové a MgA. Kateřiny Veverkové, aby si s nimi vyzkoušely náročné taneční variace, ale i správné držení těla, promenádu v plavkách. Dívky si pak vše, co se naučily , mohly vyzkoušet na společenském večeru v sále Anenských slatinných lázní před diváky. Ti je odměnili nadšeným potleskem nejen za aerobik, ale i módní přehlídku oblečení značky Pepe Jeans, ale i z promenádu v plavkách od značky Timo.

Na závěr třetího soustřední však musel předseda finálové poroty a zároveň ortopéd MUDr. Marcel Staša doporučit letošní finalistkce Mgr. Petře Adámkové, aby kvůli těžkému zranění kolene, odstoupila ze soutěže a využila tzv. divoké karty na příští rok rpo finále Miss aerobik 2009. A tak na místo ní se letos o titul Miss aerobik utká první náhradnice Lucie Životská z Blanska a bude soutěžit s číslem 9.

Foto pro Care Alfa: Jindřich Makovička

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE