Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.11.2007

Miss Pardubického kraje 2007 - už známe vítězky!

Autor:

Miss Pardubického kraje 2007 - už známe vítězky!

CHRUDIM – Dne 6.11.2007 se ve velkém sále Muzea v Chrudimi uskutečnila Miss Pardubického kraje 2007 – letos celá ve stylu James Bond 007. Soutěžilo 10 finalistek o nejkrásnější dívku Pardubického kraje a odborná porota němela lehký úkol vybrat tři nejlepší.


Vítězkou Miss Pardubického kraje 2007 se stala dívka číslo 5. Michaela Březinová z Přelouče. Na druhém místě a titul I.vicemiss si odnesla dívka číslo 1. Kateřina Seidnerová a II.vicemiss se stala Alena Klapková s číslem 7. obě z Pardubice.

Miss sympatie (hlasování přes SMS) získala Nikola Sládková z Chrudimi a Miss deník (hlasovali čtenáři Deníku) získala celková vítězka Michaela Březinová.

 

V porotě zasedli například Miss Aerobik 2007 Monika Horáková, Ladislava Libý – poslance PČR, Jan Čechlovský – starosta města Chrudim, imitátor Václav Faltus, topmodelka Martina Dvořáková, , Česká vicemiss Bára Kolářová, zpěvačka Klára Kolomazníková, loňská vítězka Aneta Hejkalová a další.

 

Během večera vystoupil Václav Faltus, zpěvák Josef IX. a taneční skupina Hroch se svou úžasnou show četníků.

 

Celý večerem moderovali Petr Vojnar a Michaela Ochotská.?Část výtěžku z akce půjde na charitativní účely – stacionář Jitřenka v Chrudimi.

 

Trochu nás pozlobila technika, ale jinak celý galavečer se nesl v příjemném duchu a lidé se určitě bavili. Za předsedu poroty musím říci, že letošní rok byl velice vyrovnaný“ uvedl Radek Mašík, ředitel pořádající agentury Máša agency.

 

Vítězka získala řadu věcných cen, jako korunka a značkové šperky, zapůjčení automobilu Toyota Yaris na víkend, hodinky Axcent of Scandinavia, dárkové předměty od partnerů akce a další hodnotné ceny.

 

Další akce se Miss Královéhradeckého kraje se koná 14.11.2007 v Hradci Králové. 5 vítězek z obou soutěží, tedy 10 finalistek se pak 7.12.2007 utká o Miss východní Čechy ve Ideonu Pardubice.

 

 

 

« Zpět

reklama
reklama
Prémiová kosmetika značky Onclé
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové