Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.07.2008

LOOK VIP Marina party

Autor:

LOOK VIP Marina party

Je čtvrtek, večer po 19 hodině a před clubem Občanská plovárna v Praze u břehů Vltavy přicházejí pozvaní téměř všichni v proužkovaném "stejnokroji", jako námořníci. Není divu, tato party, při které se pokřtí další vydání magazinu LOOK, je tentokrát laděná tématicky, už název napovídá Marina Party.


Autor fotografií: Martin Jilemnický

Autor reportu: Eva Marková

Je po 20 hodině a celá terasa u břehu Vltavy i prostory interiéru clubu jsou plné hosty. Myslím, že tahle party se hodně vydařila.

Celým večerem nás především svým hlasem provedli Tomáš Fíla a Zuzana Belohorcová, zazpívali zpěvačka Victoria a zpěvák Niceland. Celý program začal od 19 hodiny, kdy začli přicházet pozvaní a byli zváni od hostesek na welcome drink, hned na 20 hodinu padl samotný křest nového čísla magazinu LOOK - srpen/září 2008, který pokřtila Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, po křtu nám zazpívala právě Victorie a ve 20,45 hodin mezi hosty nakráčely ladným krokem modelky. Na sobě měly oblečení značky Denny Rose. Modely nám předvedly Romana Pavelková - finalstka Miss ČR 2008, Hana Mašlíková, Agáta Hanychová a další krásky. Aby se stihly modelky připravit na další blok módní přehlídky, na pódiu se objevil zpěvák Niceland. Po té už ho opět vystřídaly modelky tentokrát v plavkách Litex a Nautica. Tento večer počasí přálo, proto i v těchto hodinách byly modelky rády za molo, které bylo částečne uvnitř a částečne vedlo přes terasy.

Ve 22,30 se dražil obraz. A kdo na něm byl? Zuzana Jandová, obraz se vydražil za 60 tis. Kč, finanční obnos byl věnován Nadačnímu fondu Bohemia. Těsně před 23 hodinou se losovali ceny. A co jsme mohli vyhrát? diamantové šperky, zapůjčení vozu Seat na víkend, dárky o společností Luna, Downtown Fashion, My clinic . . .

Během večera jsme si mohli pochutnat na grilovaném masu a klobásách.

« Zpět

reklama
reklama
Prémiová kosmetika značky Onclé
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové