Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.03.2008

Look Magazine - 5. narozeniny!

Autor:

Look Magazine - 5. narozeniny!

Ve čtvrtek 27. března se v restaurant and music clubu Občanská plovárna slavili už 5. narozeniny Look Magazínu. Večerem nás provázel Viola Ottová a Jiří Pomeje, vystoupil Sámer Issa a jeho taneční skupina.


Celý večer začal kolem 20 hodiny, kde nás hned u vstupu překvapil neobvyklý welcome drink - šampanské víno (ale ne s jahodou, jak byste čekali) ale s plátkem pomeranče. Asi ve 20:30 pokřtila Petra Faltýnová - cover girl pro aktuální číslo na duben/květen a Jiří Pomeje magazín Look. Po té následovala módní přehlídka, ovšem zde nastala změna programu než ten, který nám rozdali při vstupu, a místo přehlídky modelů pod zančkou Downtown Fashion, přišlo rovnou na řadu prádlo značky La Marque.

Mimo jiné jsme se mohli zapojit i do dražby obrazu Markéty Divišové nebo se zúčastnit slosování o diamantové šperky LAPIS diamond, spodního prádla, parfémů či oblečení.

Na večírku nechybělo dobré pití, známé osobnosti, hudba a dokonce ani narozeninový ohňostroj, jen teda musim říct, že každé narozeniny se neobejdou bez dortu se svíčkami a ten tady teda chyběl. Tak snad příště :o)

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz