Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.10.2009

Design Blok v salonu Petry Měchurové

Autor: Otakar Macák (fotograf Praha)

Design Blok v salonu Petry Měchurové

Designblok probíhá na území celé Prahy ve vybraných showroomech, prodejnách a galeriích. 11. ročník Designbloku přinesl 212 presentací, výstav a přehlídek na 63 místech po celé Praze. Probíhal po celý týden od 6. - 11.10.


Jedním z nich byl i moderně vybavený kadeřnický salon Petry Měchurové, který naleznete u pražského obchodního centra Kotva.

Salon, tak pro své klienty připravil prezentaci nových vlasových trendů, od barev, přes střihy až k samotné péči pro zdravé vlasy.

Petra Měchurová patří mezi české kadeřnické špičky, která se může pochlubit desítkami prestižních cen. Na péči o své zákazníky tak klade velký důraz. V salonu se budete cítit dobře nejen, kvůli příjemnému prostředí, ochotným kadeřníkům, ale především kvůli péči, kterou vám salon věnuje. Zaměřuje se nejen na samotné upravení vlasů v rukou odborníků, ale potom i na tu vaši domácí, kterou věnujete úpravě vlasům vy.

Svěřte se do rukou skutečním odborníkům! Objednejte se a pocítíte příjemnouzměnu ihned!

www.petra.mechurova.cz/web/matrix_lang.php

_________________________________________

Po dubnovém vítězství Petry Měchurové v soutěži AIPP Grand Trophy 2009, kdy Petra vyhrála jako první žena na světě vůbec tuto prestižní kadeřnickou cenu, přichází další úspěchy. Jedná se o Czech and Slovak Hairdressing Awards, udělování cen nejlepším českým a slovenským kadeřníkům.
Kadeřník roku, Nejlepší komerční účes, Nejlepší avantgardní účes, Tým roku, všechno to jsou ocenění, v kterých Salon Petra Měchurová zabodoval letošní rok. Vítězný večer, kdy se dozvíme jména vítězů proběhne 16.1.2010 v hotelu Hilton v Praze. Mezi nominované kadeřníky patří Petra Měchurová, Kateřina Muratová, Falak Sibaiová v kategorii Komerční účes, a v kategorii Kadeřník roku a Lucie Kaftanová v kategorii Avantgardní účes.

Autor foto: Otakar Macák

Autor reportu: Eva Marková

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
VENIRA.cz