Nejnovější

Sára lesopark 2018

autor: johny90


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.10.2007

Beauty Prague 2007

Autor:

Beauty Prague 2007

12. a 13. října proběhl v holešovickém veletržním paláci již 14. ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví, letos orientovaný i na obory SPA a wellness.


Autor fotografií: Václav Čermák

Autor reportu: Romana Křížková

?

Prezentovat svoje produkty přijelo do Prahy na 130 společností z celé republiky a sousedních států, ale také i společnosti z Velké Británie.

Na své si rozhodně přišly ženy, které mají rády krásné nehty. Pro ně zde bylo připraveno nepřeberné množství kamínků, gelů, potisků a jiných nezbytností pro elegantní upravené ruce. Profesionálové zase mohli okouknout nové techniky a trendy ze světa kosmetiky. Firma Avon sklízela zasloužený úspěch s novou vůní Rouge, navrženou exluzivně od Christiana Lacroix. Pozornosti neušla ani přírodní regenerující kosmetika s výtažky z konopí od firmy Extravaganja.

Ovšem co nás doopravdy nadchlo, byla kyslíková kůra Oxylife, která má blahaodárné účinky na celý organismus a je absolutně nenáročná, prostě stačí dýchat 95% kyslík a relaxovat, bohužel návrat do městského smogu byl přeci jen o něco težší.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK