Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Garden Food Festival

Inspirovali jsme se...

 • 28.02.2019

  Dokonale vyčištěné zuby jsou krásně hladké Tipy na správnou péči o zuby

  Dokonale vyčištěné zuby jsou krásně hladké Tipy na správnou péči o zuby

  Každý z nás chce mít ten nejkrásnější úsměv díky zdravým zubům. Ne každému se to ale daří. Na vině je často i špatná technika. Není to až tak složité, jen byste měli vědět jak na to. Za poslední dekády se v Česku péče o zuby výrazně zlepšila, tvrdí ředitelka firmy BELdental prodávající zboží pro stomatology Zuzana Heiník Bělová. Co doporučuje těm, kteří se o zuby chtějí starat opravdu svědomitě?


[ všechny novinky šipka ]

 

Soutěžte s IK

 • 15.04.2019

  Soutěž o Ledové Kaštany v mléčné čokoládě

  Soutěž o Ledové Kaštany v mléčné čokoládě

  Máte možnost vyhrát jeden ze čtyř balíčků Ledových Kaštanů v mléčné čokoládě. Tradiční čokoládová tyčinka přichází s novinkou, Ledovými Kaštany v mléčné čokoládě. Ty staví na hodnotách, které jsou pro Ledové Kaštany typické již od roku 1966 – kvalitní čokoládě, typické kakaovooříškové náplni, která se pomalu rozpouští na jazyku, a ikonickém tvaru. Soutěžní otázka: Kolik je aktuálně základních druhů Ledových Kaštanů? a) 2 druhy, b) 4 druhy, c) 6 druhů. Nápovědu a další informace naleznete na http://www.ledovekastany.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - Ledové Kaštany. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 50, 100, 150 a 200, tyto emaily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 15.4. - 21.4. 2019.


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Nový showroom Natuzzi Italia

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 10.02.2019

  Uznávaná cukrářka Petra Stahlová vydává unikátní kuchařku

  Uznávaná cukrářka Petra Stahlová vydává unikátní kuchařku

  Makronky, čokoládová pěna, briošky, croissanty, glazované dorty, crème caramel… bez vajec, másla, mléka či smetany? Jde to! Neodolatelné důkazy nabízí novinka Moderní veganské dezerty, která je v záplavě kuchařek na českém trhu jedinečným úkazem. Petra Stahlová, průkopnice veganské cukrařiny u nás, po měsících hledání alternativních surovin a zkoušení inovativních cukrářských postupů dokázala zdánlivě nemožné.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 25.05.2019

  5 způsobů, jak zhubnout cvičením doma

  5 způsobů, jak zhubnout cvičením doma

  Chcete zatočit s přebytečnými kilogramy a nevíte, jak na to? Začněte cvičit doma! Velkými pomocníky mohou být cvičební a posilovací stroje, které vám vaše snažení ulehčí a urychlí cestu za splněným snem a dokonalou postavou. Víte, jaké stroje si pořídit?


 • 23.05.2019

  Šperkovnice aneb jak stylově uchovat šperky?

  Dejte sbohem rozházeným šperkům, které máte po celém bytě. Vyvarujte se rozmotávání náhrdelníků, korálů, náramků a dlouhých náušnic. Neztrácejte čas hledáním. Vyberte si šperkovnici, do které si velmi snadno a jednoduše vložíte všechny své šperky i bižuterii.

 • 21.05.2019

  Umělé nebo přirozené nehty?

  Dbáte na to, aby vaše nehty byly vždy čisté a upravené? Možná patříte do skupiny žen, které si zakládají na přirozených nehtech, možná dáváte přednost umělým nehtům. Pravdou však zůstává, že nehty jsou naší vizitkou a měli bychom o ně náležitě pečovat. Pojďme si poodhalit, jaké máte možnosti úprav svých nehtů!

 • 18.05.2019

  Angličtina pro začátečníky je skvělou volbou pro inspirované ženy

  Angličtina pro začátečníky je nejtěžší v tom úplně prvním momentě, kdy máte udělat ten první krok. Jak to překonat a rychle se zlepšit v angličtině, se dočtete v tomto článku.

 • 11.05.2019

  Šperky, které budete chtít nosit každý den

  Když se filozof Platón v dialogu Hippiás zabýval otázkou krásy, jedna z odpovědí byla, že krása je zlato. To přece učiní krásným vše, k čemu se přidá. Ale tak jednoduché to nebude. I jiné materiály mohou být krásné, když se k něčemu hodí. Dialog dále pokračuje k dalším, složitějším úvahám, ale my se zde zastavíme. Zlaté šperky opravdu dokážou zdůraznit krásu ženy lépe než cokoli jiného. Záleží ale i na tom, jestli je dokážeme nosit tak, aby se hodily k našemu vzhledu, osobnosti a také příležitosti.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival