Nejnovější

M

autor: michaelasch


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Kadeřník KKadeřník 1

Inspirovali jsme se...

 • 24.10.2017

  Starbucks představuje halloweenskou limitku Frapula Frappuccino

  Starbucks představuje halloweenskou limitku Frapula Frappuccino

  Také se rádi bojíte při sledování hororových filmů s vědomím, že jste v bezpečí kina? Tak to si určitě oblíbíte i strašidelné Frapula Frappuccino od Starbucks: krvavě jahodové, ale vždy dokonale lahodné! Zastavte se v některé z kaváren během posledního říjnového týdne a ochutnejte Frapula Frappuccino jako limitovaný nápoj v halloweenském menu. Z krémového Frappuccina s mocha sirupem, mlékem a ledem, které je završeno šlehačkou a jahodovým sirupem, vám přejede příjemný mráz po zádech! Frapula je prostě k nakousnutí – anebo si možná myslí to samé on o vás… Na to už ale brzy přijdete sami... V nabídce od 24. do 31. října.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Smoothie – živinami nabitý koktejl

Smoothie patří k čím dál populárnějším nápojům. Oblíbili si …

Jak v zimě snížit spotřebu energií vám pomohou zjistit energetičtí poradci

Teploty už pomalu ale jistě klesají pod nulu, a to znamená, …

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Mercedes-Benz Museum | Stuttgart - Německo

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 24.10.2017

  Podzimní fantazie v pražské restauraci Giardino

  Podzimní fantazie v pražské restauraci Giardino

  Giardino je příjemná rodinná restaurace na pražských Vinohradech, jež se pyšní vynikající kuchyní, za kterou se opravdu vyplatí přijít. S podzimem a novým měsícem přicházíme s novinkami v našem jídelním lístku. Zavítejte do krásné restaurace Giardino na podzimní dýňové speciality, kterými jsme obohatili naši stálou nabídku mediteránské, balkánské a italské kuchyně. Ochotná a sympatická obsluha vám s výběrem ráda poradí a doporučí vše k vaší spokojenosti. Více informací naleznete na: http://www.restgiardino.cz.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 20.11.2017

  Trendy v bydlení: Botníky

  Trendy v bydlení: Botníky

  Součástí dobrého outfitu jsou většinou hezké a kvalitní boty, kterým je potřeba věnovat určitou péči, aby nám co nejdéle vydržely jako nové. To zahrnuje nejen se o ně starat, ale také je dobře uskladnit. Jsou-li boty dobře uloženy, prodlužujeme jim jejich životnost. Proto opravdu moc záleží na tom, jaký botník si domů pořídíte, aby vyhovoval vašim potřebám, resp. potřebám vašich bot. Nejenže musí ladit s interiérem, ale navíc se do něj musí vejít veškeré vaše boty, alespoň ty na danou sezónu.


 • 17.11.2017

  Bytové doplňky: Stolní a stojací lampy

  Žádné bydlení by nebylo dokonalé bez poctivých designových doplňků. Některé nám slouží jen pro okrasu, jiné nejenže dobře vypadají, ale také plní důležitou funkci. Přesně takové jsou stolní a stojací lampy. Ty dodávají interiérům správné osvětlení, ale také atmosféru, jež pak prostupuje celý prostor. Jejich funkčnost a praktičnost oceníme všude tam, kde potřebujeme zútulnit místnosti, zjemnit celkový dojem a současně zvýšit světelný komfort. Třeba v podobě stolní lampy u postele, osvětlení pracovní desky, či „jen“ designového světla.

 • 16.11.2017

  Bydlení: Jak vybrat šatní skříň

  Vylepšit si své bydlení k naprosté dokonalosti – to chce asi každý z nás. Mezi priority v tomto směru se v poslední době řadí šatní skříně. A nezáleží na tom, jestli jste žena či muž, single nebo rodina. Potřebu mít veškeré své oblečení hezky srovnané a dobře uskladněné cítí každý, kdo má alespoň minimální smysl pro pořádek. Právě proto se dostávají skříně do popředí našeho zájmu, kdykoli se stěhujeme, nebo když pomýšlíme na nějaký ten „upgrade“ našeho bydlení. Šatna nebo šatní skříň se pak stává součástí našeho životního prostoru obvykle na hodně dlouho a odráží i náš vztah k odívání a k sobě samým. Navíc už dávno nejsou šatní skříně jen dominantou ložnic, ale dají se umístit i kamkoli jinam – do pokoje, komory, předsíně, sklepa či na půdu.

 • 15.11.2017

  Hračky jako ideální dárky dětem

  Nejoblíbenějším dárkem pro malé děti jsou hračky. Vašim nejmenším udělají nejen velikou radost, ale také existují některé druhy, které dobře rozvíjejí jejich schopnosti. Ať už se jedná o motorické, vizuální, nebo jen podněcující jejich bohatou fantazii. Ty správné mají pozitivní vliv na jejich dobrý vývoj. Nikdo by neměl připravit své nejmenší o dětství plné hraček. Ideální volbou jsou ty z filmů a pohádek. Propojíte tak dětem svět z obrazovky se skutečným světem. O to více je budou mít rádi a často si s nimi budou hrát.

 • 13.11.2017

  Limitovaná edice kočárku ve skandinávském stylu

  Hledáte-li opravdu výjimečný designový kočárek pro vaše dítě, měli byste vybírat z kvalitních kousků ve skandinávském stylu. Právě jedním takovým je limitovaná edice Stokke Trailz Nordic Blue. Velice nadčasová kolekce kočárku, inspirovaná krásami drsných a zároveň úchvatných severských jezer. Nádherný vzhled není to jediné, čím je tento produkt zajímavý. Vyznačuje se také praktičností, funkčností a pohodlím, které ocení nejen vozící se dítě, ale také ten, kdo kočárek ovládá.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Chutnadieta.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair