Nejnovější

Tomáš Vágner - Historický portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Plavby VEGA TOUR

Inspirovali jsme se...

 • 15.01.2018

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Starbucks v novém roce rozšiřuje nabídku o novinky, které potěší zejména zákazníky se speciálními požadavky na nápoje či dezerty, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu svých oblíbených nápojů. Od 9. ledna 2018 totiž ve všech kavárnách Starbucks v České republice najdete v nabídce kromě jiných mléčných alternativ i mandlový nápoj. Opravdové labužníky jistě potěší také nový veganský jablečný koláč.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Naplánujte si své cíle a vize na další rok a přibližte se jejich splnění

S dalším rokem se pouštíme do plánování svých snů a vizí. Je…

Tapeta jako dárek

Přemýšlíte už o vánočních dárcích pro vaše nejbližší? Chcete…

Jaké přepravky vybrat do skladu, aby splnily svůj účel?

V současné době není vůbec jednoduché vyznat se na trhu s př…

Tip na dárek: Čokoláda dobré nálady, kterou nově zakoupíte v lékárnách či přes e-shop

Pokud chcete potěšit své blízké, můžete jim udělat radost kv…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Proč si pořídit italskou sedací soupravu?

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 09.11.2018

  Dobročinná vernisáž: Kozičky pro kočičky Vol. 3

  Dobročinná vernisáž: Kozičky pro kočičky Vol. 3

  Rádi bychom vás pozvali na dobročinnou vernisáž fotografií, která se koná 30.11 od 19:00 hod. v Clubu Blues Banhof v Mlýnské ulici 1117 na Praze 6. Jedná se o výstavu uměleckých převážně aktových fotek s podtitulem "kozičky pro kočičky", které jsou výsledkem práce modelky Terezy Kočové s fotografem Markem Feurichem. Výtěžek z této akce bude věnován kočičímu útulku Sluníčko (http://www.kocicidomovslunicko.cz).


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 07.12.2018

  3 kroky k vysněnému bydlení

  3 kroky k vysněnému bydlení

  Jakmile se rozhodnete stavět rodinné hnízdo, první otázka, kterou uslyšíte, bude znít: přízemní nebo patrový dům? Obojí má svá pro a proti. Abyste měli jasno, musíte zohlednit spoustu faktorů a odpovědět si na celou řadu otázek.


 • 04.12.2018

  Permanentní make-up rtů: Jak probíhá jeho aplikace a čemu se vyvarovat po zákroku a vyhnout se zbytečným komplikacím

  Permanentní make-up rtů vám pomůže docílit vysněného vzhledu. Před samotným zákrokem řeší mnoho klientek kosmetických salónů, jak celá aplikace probíhá a jak správně o rty pečovat. Rty jsou velmi citlivé a pečování o ně po nanesení make-upu je zásadním krokem, pokud je zanedbáte, komplikacím se bohužel nevyhnete. Kosmetické tetování rtů neboli permanentní make-up dokáže upravit jejich tvar, velikost, ale i barevný odstín. Poroto se hojně využívá u žen s nevýraznými rty k docílení většího objemu a výraznějšího efektu. Přičemž následná péče po zákroku je hlavním krokem pro správný výsledek celé aplikace.

 • 28.11.2018

  Tip na vánoční dárek pro muže: zlatá medaile s jeho jménem

  Chcete-li svého muže o letošních Vánocích udělat opravdu šťastným, nechte jeho jméno doslova „vytesat do zlata“. Lepší dárek pro něho už rozhodně neseženete! Co si budeme nalhávat, skoro každý muž je svým způsobem egoista, a tak mu váš dárek mimo jiné hezky „polechtá“ jeho ego, a vy mu tím ukážete, jak moc si ho ceníte. Doslova mu předáte zlatou medaili, navíc s jeho jménem. Oceníte tak jeho zásluhy za celoroční působení po vašem boku, v životě, nebo rodině. Nemusí se totiž jednat jen o dárek pro vašeho partnera, ale hodit se může i pro tatínka, syna, strýčka, vnuka nebo dědu. Zlatá medaile se jménem obdarované osoby je totiž dárek nejvyššího ocenění. Nejcennější kov, jenž sbírají nejen sportovci po celém světě, ale je to také nejexkluzivnější investiční artikl, který udělá radost každému úspěšnému muži.

 • 04.11.2018

  Jak se starat o oblečení v zimě

  Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli oblečení v zimě vyžaduje nějakou zvláštní péči? Oblečení v zimních měsících dostává zabrat změnami počasí i nevlídnými povětrnostními podmínkami. Inspirujte se radami, jak se o jednotlivé kousky oblečení starat tak, aby vám vydrželo co nejdéle.

 • 01.11.2018

  Emil Frey představuje modernizované SUV Kia Sportage

  Každý, kdo se někdy dostal na vrchol v jakémkoliv oboru vám potvrdí, že to bylo těžké, ale daleko těžší je se na špičce udržet. To je vlastně shrnutí filozofie firmy Emil Frey, jež na našem trhu patří do kruhu nejúspěšnějších prodejců vozů již desítky let. A to bez poskvrnky na své pověsti! Po letech, kdy zde začínala se SUBARU, rozšířila portfolio služeb o řadu dalších značek. A opět úspěšně.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair