Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
RIMMEL

Inspirovali jsme se...

 • 04.03.2024

  PODCAST Krása & Zdraví: Zvětšení prsou (Augmentace)

  PODCAST Krása & Zdraví: Zvětšení prsou (Augmentace)

  V dnešním podcastu o kráse a zdraví se budeme věnovat tématu zvětšení prsou. Augmentace neboli plastika prsou, je chirurgický zákrok, jenž je prováděn z estetického hlediska za účelem zvětšení prsou pomocí implantátů.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Každodenní šaty - inspirativní styly a praktické rady od Medicine

Hledáte inspiraci pro každodenní styly, které budou poh…

MORA: Všechno co potřebujete vědět o vajíčkách

Vejce jsou vysoce hodnotná potravina obsahující všechny důl…

Průvodce výběrem outdoorové kamery: Základní funkce a parametry

Sportovní, outdoorová nebo akční kamera. Kamera, která zach…

Chcete se dozvědět všechno o hodinkách? Nový podcast Tik Talk od Helveti.cz

Jste fanoušky hodinek? Zajímá vás svět luxusu, elegance a př…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 03.06.2020

  Soutěž o balíček produktů značky Linteo

  Soutěž o balíček produktů značky Linteo

  Tři z vás mají možnost vyhrát balíček produktů na úklid od značky Linteo. Česká značka Linteo zpříjemňuje život všem členům rodiny již 20 let. Její produkty jsou spojeny s kvalitou a jsou dostupné každému. Vyzkoušejte kvalitní péči i vy. Balíček obsahuje vlhčené úklidové ubrousky do koupelny, švédskou utěrku a utěrku na nádobí z mikrovlákna. Soutěžní otázka: Co značka Linteo nenabízí? a) toaletní papír, b) vlhčené ubrousky, c) dekorativní kosmetiku. Nápovědu naleznete na http://www.linteo.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz . Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – Linteo. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto e-maily od nás obdrží výhru. __________________________________ Soutěž trvá od 3. 6. – 9. 6. 2020


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Není čas zemřít | CZ TRAILER | v kinech 25. listopadu

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 03.11.2019

  Hodnotíme kavárny v mediální skupině HMG

  Hodnotíme kavárny v mediální skupině HMG

  V rámci naší mediální skupiny HMG jsme si pro vás připravili sérii článků, v nichž s vámi sdílíme, kde jsme za vás vyzkoušeli nejlepší kavárny nejen v Praze, ale i po celé ČR. Chcete-li se inspirovat, kam vyrazit za nejlepší kávou, prostředím a dezerty, pak nás sledujte na http://www.NejlepsiKavarny.cz .


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 12.07.2024

  Objevte svět, kde se fantazie stává skutečností

  Objevte svět, kde se fantazie stává skutečností

  Ukrytý v malebném polském městečku Rabka-Zdrój se nachází kouzelný svět plný smíchu, vzrušení a nekonečných možností - vítejte v Rabkolandu! Tento jedinečný zabavny park není jen obyčejnou turistickou atrakcí, ale místem, kde se sny stávají skutečností a kde každý den přináší nová dobrodružství.


 • 09.07.2024

  Lipofilling: Přirozené zlepšení vzhledu pomocí vlastního tuku

  Lipofilling, známý také jako fat grafting nebo přenos tuku, je estetická a rekonstrukční procedura, která získává na popularitě díky svým přirozeným výsledkům a relativně nízkému riziku komplikací. Jedná se o techniku, při které je tuk odebrán z jedné části těla, obvykle z břicha, stehen nebo hýždí, a následně přenesen do jiné oblasti, kde je potřeba objem nebo korekce tvaru.

 • 02.07.2024

  Co dělá trička Medicine nezbytnou součástí každého dámského šatníku?

  Když mluvíme o kusech oblečení, které jsou nenahraditelné, trička Medicine nám okamžitě přijdou na mysl. Jsou dokonalým příkladem, jak se klasika snoubí s moderností a vytváří oblečení, které nejen skvěle vypadá, ale je také mimořádně funkční. Proč by tedy měly trička této značky najít místo v šatníku každé ženy? Zde je několik důvodů, proč jsou absolutním must-have pro každou ženu.

 • 24.06.2024

  Pánské sportovní boty: Který materiál je nejlepší? Jaký model vybrat?

  Výběr správných pánských sportovních bot je klíčovým faktorem pro pohodlí, výkon a zdraví chodidel. Materiál, ze kterého jsou boty vyrobeny, hraje zásadní roli v jejich funkčnosti, trvanlivosti a pohodlí. V tomto článku se podíváme na různé materiály používané při výrobě pánské sportovní obuvi. Také se dozvíte, jaký model vybrat podle vašich specifických potřeb a aktivit.

 • 20.06.2024

  Hledáte nejlepší zahraniční sázkové kanceláře, působící v ČR?

  Výběr správného online kasina může být náročný úkol, ale nezoufejte. Máme pro vás několik tipů a rad, jak si vybrat ty nejlepší zahraniční sázkové kanceláře, které je dostupné i pro české hráče a má platnou licenci.

[ celý článek šipka ]

 

Video

Jak jsem se těšil na kovaného motýlka | Editorial

[ všechny videa šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
David Backham parfum
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz