Nejnovější

giordanni gold

autor: adriankamakeup


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,3 / 3x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.06.2021

Dětská oslava narozenin nemusí být noční můra. Zábavu se ale vyplatí svěřit profesionálům

Autor: Jolana Holáňová

Dětská oslava narozenin nemusí být noční můra. Zábavu se ale vyplatí svěřit profesionálům

Malé děti milují své narozeniny, a ještě raději je slaví nejen s vámi, ale také se svými kamarády. Jenže uspořádat takovou dětskou party je pro každého rodiče pořádný oříšek. Nejde jen o to najít vhodné místo, termín a zajistit jídlo a pití. Na dětské oslavě se musí myslet i na zábavu. Jak na to?Splňte přání


Pokud je to možné, snažte se splnit přání vašeho dítěte. Chce-li oslavu na zahradě nebo v parku, zkuste najít vhodné místo, preferuje-li třeba návštěvu dětského zábavního parku, zkuste kontaktovat pracovníky a zeptat se na možnosti. Vyplatí se vybrat i nějaké téma oslavy – oblíbené jsou například oslavy, kde se dají využít dětské kostýmy, a zábavu postavit i na tom, že se děti přenesou do pohádkového světa. Snadněji pak také vytvoříte výzdobu a třeba se vám podaří sehnat i tematické občerstvení. Důležité je také jasně si stanovit rozpočet a dítě připravit na to, že ne všechna přání se dají splnit.


Připravte pozvánky


S dostatečným předstihem pošlete pozvánky všem kamarádům a známým. Pokud je pošlete zavčas, zajistíte větší účast a také budete dopředu vědět, s kým máte počítat. I pozvaní pak mají více prostoru zajistit vhodný dárek nebo kostým.Zařiďte zábavu


Klíčové je, aby se o děti po celou dobu někdo staral a vymýšlel jim program a aktivity. Dětem nestačí jen jídlo a pití, potřebují zabavit. Pokud na to sami nemáte nervy a trpělivost, vsaďte na profesionály. Investované prostředky se vám bohatě vrátí v podobě toho, že budete mít na pár hodin klid a budete vědět, že vše probíhá bez problémů.


Dárky


Nezapomeňte dítěti koupit vhodný dárek. Samotná oslava rozhodně nestačí, očekává od vás víc. Nemusíte vykoupit hračkářství, ale chce to myslet i na to, že pro děti jsou narozeniny především dnem, kdy dostávají dárky a byly by zklamané, pokud byste na ně v tomto ohledu zapomněli. 

Zdroj obrázku: Katerina Voronina / Shutterstock.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK