Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.12.2016

Znáte trik pro nakupování oblečení a doplňků z e-shopů se slevou?

Autor: Jolana Holáňová

Znáte trik pro nakupování oblečení a doplňků z e-shopů se slevou?

Nákupy přes internet kromě jiných výhod přináší také možnost výrazně ušetřit. Musíte však vědět, jak na to. Někdo totiž nemá ani tušení o slevových kódech a cashback portálech. A co vy? Slyšeli jste někdy, že můžete dostat zpět určitou částku z utracených peněz?


V dnešním světě plném kybernetických podvodů a phishingových nástrah se vám to možná zdá přinejmenším podezřelé, ale cashback skutečně funguje. Důkazem je portál Tipli.cz poskytující největší cashback v Česku.

Kdo to platí?

Peníze, které dostanete zpět, vlastně platí e-shop, v němž jste nakoupili. Každý obchod má vyhrazenou určitou částku na marketing. Někdy ji utratí za reklamní billboardy, spoty v televizi nebo SEO. Jindy ji daruje zákazníkům přes cashback portál – tím totiž také získá nové zákazníky, což je účel marketingového snažení.

Složité to není

Odměny z nákupu takhle může získávat úplně každý. Stačí se zaregistrovat na Tipli.cz a vybrat si, kde budete nakupovat. Tipli spolupracuje s asi 250 obchody, nabídka je opravdu bohatá, nechybí největší české e-shopy jako Mall.cz, Notino.cz či Kasa.cz. Móda a doplňky jsou zastoupeny velkým dílem – například e-shopy Modino, Zoot, Tchibo nebo Answear. Je důležité do e-shopu zamířit přes odkaz z Tipli, jinak by se nákup nespároval s vaším účtem.

Do 2 – 3 dnů od zaplacení nákupu se vám na účet na cashback portálu připíše odměna. Vždy se jedná o několik procent z utracené částky podle toho, o jaký e-shop jde. A odtud si peníze kdykoliv necháte přeposlat na bankovní konto.

2 v 1: Sleva ze slevového portálu

Komu by to bylo ještě pořád málo, může zkusit zkombinovat několik způsobů, jak ušetřit. Co třeba využít cashback na slevové portály? Nebo najít si na internetu slevový kupon a ještě použít cashback? Kdo umí hledat, nakoupí na internetu skutečně levně, ať už jde o módu či třeba o elektroniku.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival