Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.08.2018

Ušetřit, či případně vydělat peníze můžete na bazarových věcech do školy a školky

Autor: Jolana Holáňová

Ušetřit, či případně vydělat peníze můžete na bazarových věcech do školy a školky

Začátek školního roku se nezadržitelně blíží a s ním i nemalé výdaje s řadou věcí, jejichž pořízení vás čeká, máte-li doma školáka či předškoláka. I když se to možná nezdá, utracená částka se může vyšplhat až k desetitisícům korun. A to zrovna není úplně zanedbatelná suma. Chcete-li však ušetřit, řešením mohou být bazarové věci, které pořídíte za zlomek jejich původní ceny, jakou byste platili při klasickém nákupu v obchodech. Navíc v různých inzercích či bazarech snadno prodáte stávající věci, které už vaše ratolest nebude potřebovat, nebo z nich dávno vyrostla. Tímto stylem nejenže méně peněz utratíte, ale dokonce i nějaké vyděláte.


Nejrychlejším a nejpohodlnějším řešením jsou inzertní servery

Oblečení, školní potřeby, pomůcky, hračky i kojenecké věci jsou nejčastějšími věcmi, které snadno a pohodlně koupíte či prodáte přes internetové inzertní servery. Navíc je zde většinou inzerce zdarma, a tak je to velmi výhodné. V případě, že by se nepodařilo věci prodat, nebude vás to nic stát, kromě věnovaného času. Takže na tom můžete pouze získat.

Vybírejte si prověřené a odzkoušené portály

Chcete-li využít dětský bazar naplno, je zapotřebí si vybrat odzkoušené a prověřené inzertní portály, aby byl úspěch zaručen, jak s nákupem, tak i s prodejem. Důležitá je dobrá návštěvnost, která zaručuje, že se zde zboží rychle takzvaně "protáčí". Nabídka a poptávka zde bývá veliká. Díky ní budete mít co kupovat i prodávat.

Vyzkoušejte bazarový portál Biginzerce.cz

Přesně takový je portál Biginzerce.cz, kde naleznete spousty užitečných věcí do školy a školky. Naleznete zde například dětské oblečení, školní potřeby, autosedačky, chůvičky, a dokonce i bazar hraček. Inzerovat zde můžete zcela zdarma - a díky vysoké návštěvnosti máte jistotu, že vše snadno prodáte, pokud nepřeženete požadovanou cenu.

Součástí portálu je i kojenecký bazar.

Už tedy více neváhejte, a rovnou nakupujte či prodávejte!


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival