Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.07.2008

Toužíte po změně image? Potřebujete vytvořit společenský či svatební účes? Nebo zkrátka jen hledáte výbornou kadeřnici?

Autor:

Toužíte po změně image? Potřebujete vytvořit společenský či svatební účes? Nebo zkrátka jen hledáte výbornou kadeřnici?

Pavla M. je kadeřnice patřící mezi top kadeřníky v Praze. Díky více než desetiletým zkušenostem zahrnujícím nejen klasické kadeřnictví, ale i stáže v zahraničí, účast v mezinárodních kadeřnických soutěžích a spolupráci s významnými módními fotografy je Vaší správnou volbou při výběru kadeřníka.


Pavla M. dbá na dokonalý střih, který je základem účesu, podporovaný přelivem, barvou, melírem či preparací. To vše dle nejnovějších trendů.

Služby jako diagnóza vlasové pokožky a kvality vlasů a následné doporučení profesionálních přípravků pro domácí ošetření jsou samozřejmostí. Pavla M. používá renomovanou značku L´oreal Professionell a Kerastase. Zárukou odbornosti veškerých služeb je neustálé zdokonalování formou domácích a zahraničních stáží, seminářů a přehlídek.

Pavla M. dbá na dokonalé sladění servisu kadeřnice, kosmetičky a manikérky. Klient dostává maximální individuální péči a odchází naprosto spokojen, trendy a „šik“.
Pavla M. je opravdovým profesionálem i na poli svatebních a společenských účesů.

Pro stálé zákazníky nabízí bonusový program, nabízí i možnost zakoupení dárkových poukazů na své služby s platností 1 rok.

Více informací a kontakt : ZDE

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival