Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.06.2008

Na český trh vstupuje Moët Hennessy, největší světový výrobce luxusních vín a destilátů

Autor:

Na český trh vstupuje Moët Hennessy, největší světový výrobce luxusních vín a destilátů

Moët Hennessy Czech Republic v České republice zahajuje přímou distribuci a podporu prodeje nejslavnějších značek šampaňského na světě Moët & Chandon a Veuve Clicquot, legendárních šampaňských vín Dom Pérignon a Krug, řady prestižních koňaků Hennessy a vodky Belvedere. Zcela poprvé uvede Moët Hennessy Czech Republic oficiálně na český trh jednodruhové whisky Glenmorangie a Ardbeg, rum 10 Cane a luxusní světová vína - Terrazas, Cloudy Bay, Cheval des Andes a Cape Mantelle.


našich značek nám nyní umožnil přímý vstup na český trh, v němž spatřujeme velký potenciálMoët Hennessy je součástí francouzského koncernu LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), který je králem na poli luxusní módy a dominuje i na trhu s exkluzivními víny a  destiláty. Unikátní portfolio LVMH zahrnuje více než šedesát nejprestižnějších světových značek a společností, mezi něž kromě Moët Hennessy a Louis Vuitton patří například Christian Dior, Kenzo, Givenchy nebo Donna Karan.

Château d’Yquem, založené v roce 1593. Kromě odvětví luxusních alkoholických nápojů a módy pokrývá LVMH také oblast parfémů (Christian Dior, Givenchy, Guerlain, Kenzo), hodinek a šperků (mj. hodinky TAG Heuer, Dior Montres nebo šperky Chaumet) a sítě obchodů (nám dobře známé parfumerie Sephora, francouzský obchod Le Bon Marché ad.). V roce 2001 s LVMH spojila síly společnost De Beers, největší světový producent diamantů.

Moët & Chandon – NÁPOJ VIP A CELEBRIT

  symbolem absolutního požitku a velkolepých oslav. Není tedy divu, že dnes je právě Moët & Chandon považováno za šampaňské celebrit a je nedílnou součástí všech důležitých událostí spojených s nejluxusnější módou a filmem.

Když Johann-Joseph Krug v roce 1843 tuto značku založil, rozhodl se vytvořit unikátní šampaňské s chutí, jakou nemá žádné jiné. Od té doby se šest generací rodiny Krug snaží tuto jedinečnost dále zušlechťovat. Krug je jedním z mála z velkých šampaňských domů, jež vyrábí vína pouze z těch nejlepších směsí. Jeho chuť je proto okamžitě rozpoznatelná a znalci a odborníky vyhledávaná.

Glenmorangie, jejíž výroba se datuje od roku 1843, je nejoblíbenější jednodruhovou whisky ve Skotsku a druhá nejprodávanější skotská jednodruhová whisky na světě vůbec. Oblibu si Glenmorangie získala díky výjimečné kvalitě a lahodné výrazné chuti.

A další . . .

Více na : www.moet-hennessy.com

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival