Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.06.2010

Léto s LeSportsac: Originální barevná kolekce Artist in Residence od ilustrátorky Kathariny Leuzinger

Autor:

Léto s LeSportsac: Originální barevná kolekce Artist in Residence od ilustrátorky Kathariny Leuzinger

Americká značka LeSportsac kromě své tradiční barevné kolekce Classic každou sezonu vydává i limitovanou řadu tašek a vzorů určenou zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat – kolekci AIR. Zkratka pochází z označení Artists In Residence a jedná se o kolekci, pro kterou každou sezonu navrhne několik vzorů jeden umělec – výtvarník či návrhář.


Kolekce na jaro a léto 2010 vznikla ve spolupráci s návrhářkou a ilustrátorkou Katharinou Leuzinger švýcarsko-japonského původu. Její práce je charakteristická pestrými barevnými kombinacemi a propracovanými detaily, které dávají dohromady kouzelný svět. Nesnaží se zprostředkovávat nějaká poselství, spíše působit emocionálně kombinací hravé fantazie a organizované struktury. Její práce vzbuzují pocit nefalšovaného štěstí, který jí umožňuje vyprávět vlastní příběhy. Potisky, které vytvořila pro LeSportsac, nejsou výjimkou. Motiv House Boat např. zobrazuje barvitý svět, kde vládnou chobotnice, září tu duha v několika obloucích a velryby vábí úsměvem. Snackville zase vypráví příběhy domků s kníry, poskakujícími zajíčky a příjemnými zákoutími, kde si lze v klidu vychutnat svačinku. Motiv Heart House mající jako základ tmavě modrou barvu zase připomíná noční oblohu a na ní rozsvícené městečko. Potisky jsou k dispozici v devíti modelech vytvořených exkluzivně pro kolekci Artist in Residence: praktický shopper na léto Double Trouble Tote, šikovou brašnu Scout About Messenger, kosmetickou taštičku Play Case Cosmetic a další.

Kolekci AIR prodává od poloviny června oficiální český e-shop značky LeSportsac www.urbanlux.cz, designový obchůdek Popout a originální LeSportsac boutique s názvem Jam Store, který najdete na adrese Rybná 2.

 

Oficiální český e-shop s produkty LeSportsac: www.urbanlux.cz

Oficiální stránka značky LeSportsac:www.lesportsac.com

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival