Nejnovější

Instagram

autor: junek


Nejlépe hodnocená

v

autor: naquiem

hodnocení: 1,9 / 10x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Kadeřník KKadeřník 1

Inspirovali jsme se...

 • 29.12.2018

  Poděkování za přízeň v roce 2018 | Editorial | HMG

  Poděkování za přízeň v roce 2018 | Editorial | HMG

  Přeji hezký poslední týden roku 2018 všem našim čtenářům. Moc rád bych vám za celou redakci a tým mediální skupiny HOUSE Media Group, která provozuje i portál INSPIROVANIKRASOU.cz, který právě čtete, poděkoval za přízeň, kterou jste nám v tomto roce věnovaly. A že ho rozhodně nebylo málo, protože nám díky vám, hezky a stabilně rostly čísla naší návštěvnosti. Věřím, že tomu bude stejně i v roce následujícím.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Druhy spodního prádla: Které vám sedne nejlépe?

Existuje mnoho druhů spodního prádla, které se liší střihy, …

Pořizujeme novou klimatizaci. Mobilní, nebo zabudovanou?

S příchodem letních měsíců se o slovo přihlásí úmorná horka,…

Kaiserštejnský palác hostil 29. a 30. ledna již 5. ročník galadegustace Premier Wines &

http://www.nicemagazine.cz/data/sharedfiles/obrazky/obrazky-ve-clancich/2008/kaiser-02-ttl10-jpg/rMiniOverview.jpg

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Seznam se s Huawei P smart 2019

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 09.11.2018

  Dobročinná vernisáž: Kozičky pro kočičky Vol. 3

  Dobročinná vernisáž: Kozičky pro kočičky Vol. 3

  Rádi bychom vás pozvali na dobročinnou vernisáž fotografií, která se koná 30.11 od 19:00 hod. v Clubu Blues Banhof v Mlýnské ulici 1117 na Praze 6. Jedná se o výstavu uměleckých převážně aktových fotek s podtitulem "kozičky pro kočičky", které jsou výsledkem práce modelky Terezy Kočové s fotografem Markem Feurichem. Výtěžek z této akce bude věnován kočičímu útulku Sluníčko (http://www.kocicidomovslunicko.cz).


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 19.02.2019

  Podle čeho si vybírat spodní prádlo?

  Podle čeho si vybírat spodní prádlo?

  Spodní prádlo je základním stavebním kamenem každého šatníku. Nejenom, že má zásadní vliv na to, jak bude vypadat váš outfit, ale také rozhoduje o tom, v jakém pohodlí celý den strávíte. Podle čeho si tedy vybrat to správné spodní prádlo?


 • 12.02.2019

  Huawei P smart 2019: ideální společník díky obří výdrži baterie

  Mladí lidé jsou mistři v adaptování technologických novinek. Důvod je jednoduchý, využívají je častěji, jednodušeji a mají k nim mnohem lepší vztah, než jejich rodiče či prarodiče. Nejnovější vychytávky a různé technologické službičky jsou běžnou součástí jejich životů. Chcete-li naplnit očekávání těchto velmi náročných uživatelů, musíte stvořit smartphone, který bude vyroben přesně pro jejich potřeby. Mrkněte na Huawei P smart 2019 se super dlouhou životností baterie.

 • 10.02.2019

  Sladký Valentýn – hřešit je povoleno!

  Někdo považuje Valentýn za ryze komerční svátek, jiný ho ale naopak bere jako důvod, jak se svým partnerem strávit více času a dokázat si navzájem svou lásku. Třeba tím, že si se svým milým předáte několik drobných dárků, podniknete společný výlet nebo třeba připravíte něco dobrého k jídlu.

 • 07.02.2019

  3 tipy, jak si zpříjemnit ráno

  Ranní vstávání působí nejednomu z nás značné obtíže. Jsme unavení, nevrlí a ze všeho nejradši bychom se po zazvonění budíku otočili na druhý bok a ve spánku pokračovali. To si ale většinou nemůžeme dovolit. Jak si tedy ranní vstávání udělat co možná nejsnesitelnější? Vyzkoušejte šikovné triky, díky nimž budete plní energie.

 • 03.02.2019

  Proč potřebují milovníci filmů smartphone se 64 GB úložištěm?

  Kouzlo kinematografie nás nepřestává překvapovat od prvního odvysílaného filmu. Lidé tráví hodiny a hodiny volného času sledováním filmů a představují si, že jsou alespoň na chvíli v kůži hlavního hrdiny. Filmy a stále častěji i televizní pořady se staly mimořádně důležitou součástí moderního životního stylu. Streamové platformy hrají stále větší význam v tomto trendu. Netflix, Amazon, HBO... Stačí si udělat popcorn, uložit se do pohodlného křesla a začít sledovat oblíbený seriál. Naštěstí, když přijde řeč na různé televizní show, filmy či seriály, nejsme už omezováni hranicemi našich domovů. Můžeme vše jednoduše sledovat v autobuse nebo při čekání ve frontě, protože všechny tyto možnosti streamování jsou dostupné na každém smartphonu.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře

L V

L V


reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair