Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Garden Food Festival

Inspirovali jsme se...

 • 28.02.2019

  Dokonale vyčištěné zuby jsou krásně hladké Tipy na správnou péči o zuby

  Dokonale vyčištěné zuby jsou krásně hladké Tipy na správnou péči o zuby

  Každý z nás chce mít ten nejkrásnější úsměv díky zdravým zubům. Ne každému se to ale daří. Na vině je často i špatná technika. Není to až tak složité, jen byste měli vědět jak na to. Za poslední dekády se v Česku péče o zuby výrazně zlepšila, tvrdí ředitelka firmy BELdental prodávající zboží pro stomatology Zuzana Heiník Bělová. Co doporučuje těm, kteří se o zuby chtějí starat opravdu svědomitě?


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Mobilní klimatizace jako první pomoc v letním horku

Nedá se to u vás doma díky vedru vydržet? Otevřené okno nepo…

Proč investovat do obrazů?

Současní a uznávaní matematici investují do umění, kde je na…

Soutěž o zubní kartáčky SPOKAR pro děti

Pět z vás nyní může vyhrát 4 kartáčky značky SPOKAR pro děti…

Jak vzniká kartáček? O kvalitě rozhodují vlákna, design i výrobní technologie

Potřeba důkladné dentální hygieny nás provází po celý život.…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 24.06.2019

  Soutěž o rodinné vstupenky do Parku Mirakulum

  Soutěž o rodinné vstupenky do Parku Mirakulum

  Dva z vás nyní můžou vyhrát rodinnou vstupenku do Parku Mirakulum. Pokud hledáte místo, kde si vy a hlavně vaše děti budou připadat jako v pohádce, tak už pátrat nemusíte. Park plný zázraků leží ve středočeských Milovicích a nese příznačné jméno MIRAKULUM. Soutěžní otázka: Kolik věží má hrad v Mirakulu? a) 6, b) 8, c) 10. Nápovědu naleznete na webu http://www.mirakulum.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU - Park Mirakulum. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 24.6. - 30.6. 2019.


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Jak jsem se těšil na kovaného motýlka | Editorial

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 10.02.2019

  Uznávaná cukrářka Petra Stahlová vydává unikátní kuchařku

  Uznávaná cukrářka Petra Stahlová vydává unikátní kuchařku

  Makronky, čokoládová pěna, briošky, croissanty, glazované dorty, crème caramel… bez vajec, másla, mléka či smetany? Jde to! Neodolatelné důkazy nabízí novinka Moderní veganské dezerty, která je v záplavě kuchařek na českém trhu jedinečným úkazem. Petra Stahlová, průkopnice veganské cukrařiny u nás, po měsících hledání alternativních surovin a zkoušení inovativních cukrářských postupů dokázala zdánlivě nemožné.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 26.06.2019

  Společnost AMD představila zcela nový procesor. V čem je Ryzen převratný?

  Společnost AMD představila zcela nový procesor. V čem je Ryzen převratný?

  Na veletrhu CES 2019, který se konal v Los Angeles, představila společnost AMD novou generaci procesorů. Prodávat by se měla pod názvem Ryzen. AMD patří dlouhá léta k předním výrobcům počítačového hardware a získala si radu skalních příznivců. O ty tradičně svádí boj s dalším vyhlášeným výrobcem PC komponent, společností Intel. Mezi jejich příznivci dokonce panuje i jistá rivalita a jen málokdy se odhodlají k přechodu ke konkurenci. V čem je novinka od AMD převratná a proč by se na ni měli těšit i přívrženci Intelu?


 • 20.06.2019

  Hoďte se do plavek s Triolou a slevovým kódem 5 %

  Léto je tady a my už se nemůžeme dočkat, až se ochladíme na koupališti nebo u moře. Nicméně pro ženy je důležité, aby měly plavky, které odráží současné módní trendy. Proto Triola přišla s novou kolekcí Plavky 2019, kde si splníte vaše sny. Plavky jsou různých velikostí a opravdu si zde vybere každá žena. Pokud nevěříte, koukněte sami.

 • 19.06.2019

  Jako od fotografa: Naučte se upravovat fotky online

  Vyfotit fotku dnes zvládne každý, dokonce k tomu není potřeba ani drahé vybavení, protože většina mobilních telefonů dokáže vyfotit slušné snímky. Tedy když to s nimi člověk umí. Problémem totiž je, že lidé obvykle netuší, na co všechno jsou ty možnosti, které jim aplikace fotoaparátu nabízí, a už vůbec si nevědí rady s následnou úpravou.

 • 16.06.2019

  Léto je tady – vyrazte s dětmi ven!

  V tak krásném počasí by byl přímo hřích sedět doma. Vezměte proto děti a vyrazte spolu někam ven. Pobyt na čerstvém vzduchu prospěje jak vašim potomkům, tak vám. Aby nebyla nuda, připravte pro ně pestrý program, který je bude bavit. Stačit vám k tomu bude jen špetka fantazie a pár drobností. Inspirovat se můžete třeba následujícími tipy.

 • 13.06.2019

  Vzít si půjčku není ostuda

  V současné době se člověk snadno dostane do finanční tísně. Pokud vám do výplaty zbývají ještě dva týdny, ale najednou v takto úmorném horku vypoví službu lednička, pravděpodobně přemýšlíte, jak takovou situaci vyřešit. První možností je, že si zavoláte opraváře. Co když vám ale řekne, že oprava by se už nevyplatila? V takovém případě si asi budete chtít krátkodobě vypůjčit peníze. Poradíme vám, jak postupovat, abyste nenaletěli.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival