Nejnovější

...

autor: angeli


Nejlépe hodnocená

na sedacce

autor: vitavecera

hodnocení: 1,0 / 1x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Kadeřník KKadeřník 1

Inspirovali jsme se...

 • 15.01.2018

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Starbucks v novém roce rozšiřuje nabídku o novinky, které potěší zejména zákazníky se speciálními požadavky na nápoje či dezerty, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu svých oblíbených nápojů. Od 9. ledna 2018 totiž ve všech kavárnách Starbucks v České republice najdete v nabídce kromě jiných mléčných alternativ i mandlový nápoj. Opravdové labužníky jistě potěší také nový veganský jablečný koláč.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Bydlení: Pořiďte si do kuchyně novou digestoř pro příjemnější vzduch při vaření

Kuchyně je často označována za srdce celého bydlení. Vytvá…

Rum: Všechno, co jste kdy chtěli o tomto nápoji vědět

Rum je alkoholický nápoj vyráběn z 

Snídaňové novinky vtrhly do Bageterie Boulevard společně s jarem

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky …

Zaměstnanci ŠKODA AUTO posbírali v rámci akce ,Ukliďme svět, ukliďme Česko' přes 7 tun odpadu

Zaměstnanci společnosti ŠKODA AUTO se opět aktivně zapojili …

Moderní trendy ve stavebnictví jsou nízkoenergetické projekty šetrné k přírodě

Na českém trhu vzniká čím dál více zajímavých develope…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Jak vybrat v sexshopu vibrátor? | RůžovýSlon.cz

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 08.03.2018

  10 let kávy Starbucks v České republice

  10 let kávy Starbucks v České republice

  Značka Starbucks v lednu oslavila 10 let účasti na českém trhu. Světový fenomén kaváren s unikátní atmosférou, vynikající kávou a odpovědným přístupem k životnímu prostředí se v Česku zabydlel stejně přirozeně jako v dalších více než 60 zemích na zeměkouli. Kromě jedinečného zážitku spojeného s každým douškem kávy, nabízejí kavárny Starbucks prostor pro přátelská setkání, četbu, práci i odpočinek od každodenního shonu. Ke kávě ze všech koutů světa se postupně přidala nabídka dalších teplých i studených nápojů, jakož i sendvičů a sladkého pečiva v domácím stylu. V současnosti je v České republice celkem 33 kaváren.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 17.04.2018

  Samolepky na zeď se stávají hitem. Proč?

  Samolepky na zeď se stávají hitem. Proč?

  Nemusí to být jenom originální malba, ani se nemusí jednat o tapety, nebo doplňky ve formě obrazů. Pokud chcete vylepšit zeď ve svém interiéru, můžete využít specielních samolepek. Poslední roky jsou velkým hitem a my se společně podíváme na to, proč tomu tak je.


 • 13.04.2018

  Trendy v nábytku: Šatní skříně

  Nejdůležitějším finálním vybavením našeho bydlení je nábytek. V současnosti neexistuje nic, co byste na trhu s nábytkem nesehnali. A pokud vám opravdu něco chybí, není problém si to objednat na zakázku. Nejvíce limitující položkou při zařizování domácnosti jsou finance. Na dostupném rozpočtu vždy tak trochu závisí to, jak bude interiér nakonec ladit a působit. Ale na druhou stranu, peníze nejsou mnohdy všechno. Máte-li dobrý vkus a věnujete-li výběru nějaký ten čas, abyste našli ten pravý kousek, budete odměněni dokonalým prostředím pro život.

 • 11.04.2018

  Ukončete pracovní pozici se správným vzorem výpovědi

  Nacházíte se v období, kdy nejste spokojeni se svojí aktuální prací? Chcete ji ukončit, ale nevíte jak na to? Pojďte se spolu s námi podívat na pár zajímavých rad a návodů, jak na ukončení pracovního poměru. Důležité je dělat opravdu jen nezbytné a správné kroky, aby váš odchod z dané pozice byl jednoduchý, nenáročný a proběhl v přátelském duchu, dle zákonných norem. Abychom vám to usnadnili ještě více, nabídneme vám odkaz i na potřebný vzor výpovědi dohodou.

 • 10.04.2018

  Teambuilding Brno: Zábavní centrum láká na firemní akce

  V současnosti není jednoduché si udržet dobrý, spolehlivý a výkonný pracovní kolektiv. Aby u vás zaměstnanci rádi pracovali, je mimo jiné potřeba podporovat přátelské vztahy a vytvářet inspirující, motivující prostředí. Zaměstnanecká morálka velmi ovlivňuje výkony na pracovišti. Aby byla co nejlepší, je určitě dobré pravidelně vyzvat kolektiv k neobvyklé akci, která nezapadá do běžné pracovní rutiny. Navíc se z takového společného prožitku může stát velmi přínosný a všemi kladně hodnocený nepeněžitý bonus, který zaměstnanci vždy znovu ocení. Pozitivem takové akce je, že přispívá k efektivnímu fungování firem, zlepšuje se díky ní morálka, vzájemné vazby a komunikace mezi pracovníky. Toto příjemné vybočení ze stereotypu vnáší nový kreativní náboj do myšlení jednotlivců i celého pracovního týmu.

 • 02.04.2018

  Trendy v bydlení: Botníky a jejich použití

  Kvalitní bydlení se neobejde bez kvalitního celkového designu domu či bytu. Záleží na každém detailu v interiéru i exteriéru. Abyste se doma cítili dobře a vaše bydlení bylo funkční, je zapotřebí si pečlivě vybírat veškeré vybavení a zařízení. Řiďte se podle posledních trendů a svým dobrým vkusem a vybírejte kvalitní materiály. Vše by nakonec mělo celkově ladit, podřízeno jistým designovým pravidlům. V současnosti je v módě jednoduchost, čistý design a přírodní materiály. Tato pravidla se vztahují i na botníky, a právě těm se budeme v tomto článku věnovat podrobněji.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair