Nejnovější

sad

autor: robi.pro


Nejlépe hodnocená

table

autor: vitavecera

hodnocení: 1,8 / 4x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Plavby VEGA TOUR

Inspirovali jsme se...

 • 15.01.2018

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Starbucks v novém roce rozšiřuje nabídku o novinky, které potěší zejména zákazníky se speciálními požadavky na nápoje či dezerty, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu svých oblíbených nápojů. Od 9. ledna 2018 totiž ve všech kavárnách Starbucks v České republice najdete v nabídce kromě jiných mléčných alternativ i mandlový nápoj. Opravdové labužníky jistě potěší také nový veganský jablečný koláč.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Nová kolekce Nike x Abloh Off-White debutovala v Paříži

Módní návrhář Virgil Abloh je známý tím, že ikonickým siluet…

DESIGN KOKTEJL vol.1: Začínáme!

Diana Turinová opět přichystala překvapení pro všechny fanou…

LOUIS XIII.: Nápoj, který jeho tvůrce nikdy neokusí

Koňak, mnoho let stařený vinný destilát z přísně vymezené fr…

Bytovým kolekcím vévodí minimalistický styl, vzdušnost a lehkost

Pokud sledujete nejnovější trendy nábytkářského designu, jis…

Ušetřete s dotacemi programu Nová zelená úsporám

Ceny energií stoupají raketově vzhůru a nic nenasvědčuje tom…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Natuzzi sofas - HERMAN Natuzzi Italia sofa

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 08.03.2018

  10 let kávy Starbucks v České republice

  10 let kávy Starbucks v České republice

  Značka Starbucks v lednu oslavila 10 let účasti na českém trhu. Světový fenomén kaváren s unikátní atmosférou, vynikající kávou a odpovědným přístupem k životnímu prostředí se v Česku zabydlel stejně přirozeně jako v dalších více než 60 zemích na zeměkouli. Kromě jedinečného zážitku spojeného s každým douškem kávy, nabízejí kavárny Starbucks prostor pro přátelská setkání, četbu, práci i odpočinek od každodenního shonu. Ke kávě ze všech koutů světa se postupně přidala nabídka dalších teplých i studených nápojů, jakož i sendvičů a sladkého pečiva v domácím stylu. V současnosti je v České republice celkem 33 kaváren.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 11.10.2018

  4 způsoby, jak šetřit životní prostředí

  4 způsoby, jak šetřit životní prostředí

  V Česku skončí každý rok na skládkách 200 000 tun odpadu. Přitom by stačilo udělat pár drobných opatření, díky nimž by byla odpadová stopa každého z nás mnohem menší. Prospěli bychom tak nejen životnímu prostředí a celé naší planetě, ale i naší peněžence. Jak toho docílit?


 • 03.10.2018

  Bydlení: Trendu vévodí minimalismus

  Pokud sledujete nejnovější trendy nábytkářského designu, jistě jste si všimli, že v tomto oboru se stále něco děje. Odbornou i laickou veřejností respektovaná firma Natuzzi Italia tyto trendy přináší vždy jako první. Tentokrát se spojila s renomovanými italskými architekty nábytku Robertem Tapinassi a Maurizem Manzoni. Italské kolekci vévodí minimalistický styl, vzdušnost, lehkost, členité zóny, pohovka jako solitér a ústup od opěrek hlavy. Mauricio je žákem Tapinassiho, později spolu založili designové studio. Z jejich spolupráce vznikly dvě novinky v podobě pohovek Herman a Kendo.

 • 27.09.2018

  Anální pomůcky pro nevšední sexuální dobrodružství. Zkuste je i vy

  O análním sexu se vždy mluvilo jako o něčem tajemném až nepřijatelném, avšak pěkné zadečky vzrušují mnoho mužů i žen. Hračky jako anální kuličky, anální dilda či anální kolíky se mohou stát zdrojem nádherných erotických hrátek.

 • 23.09.2018

  Dobře se obléci, a ještě ušetřit, to je sen každého z nás

  Někdo by asi mohl namítat, že móda se v dnešní době přeceňuje. Ale není tomu tak, oblečení je opravdu dost důležitou součástí našich životů. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. A proto je potřeba se při výběru svých módních outfitů pořádně rozhlížet po tom správném. Najít si pro sebe ty nejlepší kousky dá někdy hodně práce. A o to více, nechcete-li za oblečení utrácet horentní sumy. Trendy móda není totiž jen o zvučných značkách, ale převážně o dokonalém sladění jednotlivých kousků v perfektní celek. Ušetřit na oblečení můžete hlavně díky dobrým a zajímavým slevám. Člověk se může hezky obléknout dokonce i za poloviční ceny. Má pak ještě lepší pocit, když je jeho outfit dobře sladěný, a ještě u toho ušetřil. Aby se tak stalo, je zapotřebí vědět, kde nakupovat. Pojďme se podívat na tip, kde při nákupu oblečení můžete ušetřit.

 • 13.09.2018

  Exotická dovolená není jen pro vyvolené

  Léto máme pomalu ale jistě za sebou a s ním i čas klasických dovolených. Není však důvod zoufat. Za prvé nás dle meteorologů čeká ještě nádherné babí léto s poměrně příznivými teplotami a za druhé je teď optimální čas začít plánovat nějakou dovolenou v podzimním či zimním pochmurném období. Ideálně doporučujeme nějakou exotickou dovolenou, která právě vzhledem k obvykle nízkým teplotám v naší republice přijde vhod. Dokonce je vědecky podloženo, že takováto dovolená je pro náš organismus účinnější – v pozitivním slova smyslu – než ta klasická letní. Prohřejeme si na ní kompletně celé tělo, aby vydrželo ten čas s nedostatkem slunečního záření, a mozku pak dopřáváme snazší oživení příjemných letních vzpomínek. Odměňte se. Dopřejte si zájezd na míru v podobě exotiky – návštěvy míst, kde jste ještě nikdy nebyli. Zjistíte také, že co se týče cen, už dávno nejsou tyto zájezdy „jen pro vyvolené“.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR