Nejnovější

balet

autor: kadelac


Nejlépe hodnocená

table

autor: vitavecera

hodnocení: 1,8 / 4x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Kadeřník KOMOhair 2

Inspirovali jsme se...

 • 15.01.2018

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Starbucks v novém roce rozšiřuje nabídku o novinky, které potěší zejména zákazníky se speciálními požadavky na nápoje či dezerty, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu svých oblíbených nápojů. Od 9. ledna 2018 totiž ve všech kavárnách Starbucks v České republice najdete v nabídce kromě jiných mléčných alternativ i mandlový nápoj. Opravdové labužníky jistě potěší také nový veganský jablečný koláč.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Průmysl 4.0 je současný trend digitalizace. Co to znamená?

V posledních několika letech se začíná rozvíjet takzvaný Prů…

Nově otevřená restaurace Pizza Hut Express v pasáži Světozor ve Vodičkově ulici

Chcete skvělou pizzu? A chcete ji rychle? Pak se neváhejte z…

Oreo Shake z Burger Kingu promění pondělí ve váš nejmilejší den

Pokud jste vždycky považovali pondělí za nejhorší den v týdn…

Chcete zažít něco nevšedního? Vyzkoušejte sportovní zájezdy

Během letních prázdnin jsou v kurzu především zájezdy k přím…

Bydlení: Sen se stává skutečností s Natuzzi

Věrní klienti firmy Natuzzi tuto nevídanou akci očekávají ka…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

KABELKY O BAG - jak sestavit svou kabelku

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 08.03.2018

  10 let kávy Starbucks v České republice

  10 let kávy Starbucks v České republice

  Značka Starbucks v lednu oslavila 10 let účasti na českém trhu. Světový fenomén kaváren s unikátní atmosférou, vynikající kávou a odpovědným přístupem k životnímu prostředí se v Česku zabydlel stejně přirozeně jako v dalších více než 60 zemích na zeměkouli. Kromě jedinečného zážitku spojeného s každým douškem kávy, nabízejí kavárny Starbucks prostor pro přátelská setkání, četbu, práci i odpočinek od každodenního shonu. Ke kávě ze všech koutů světa se postupně přidala nabídka dalších teplých i studených nápojů, jakož i sendvičů a sladkého pečiva v domácím stylu. V současnosti je v České republice celkem 33 kaváren.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 23.07.2018

  Bydlení: Sen se stává skutečností s Natuzzi

  Bydlení: Sen se stává skutečností s Natuzzi

  Věrní klienti firmy Natuzzi tuto nevídanou akci očekávají každým rokem s napětím. Jak by ne, když se jedná až o 30% slevy na jejich oblíbený nábytek. Pro ty z vás, kteří nevědí, o co jde, máme pár užitečných informací.


 • 19.07.2018

  Ušetřete peníze použitím LED žárovek a svítidel

  V současnosti je velmi trendy pořizovat si věci, které šetří naši planetu. Ekologické myšlení začíná zaujímat už velmi významné místo v našich postojích a životech. A pokud se k tomu přidá ještě úspora v našich peněženkách, je to další významné plus. A nemusí se jednat jen o úsporu finanční, ale také časovou. Přesně to všechno jsou výsady moderních LED žárovek, svítidel, pásků, dekorativních a nouzových osvětlení či reflektorů. Navíc dobře vypadají a respektují trendy v moderním designu.

 • 14.07.2018

  Letními módními trendy jsou kabelky Justo a O bag

  Chcete být pro letní sezónu opravdu trendy? Pak si nenechte ujít následující doporučení, co by vám rozhodně nemělo chybět ve vašem šatníku. Žádná z nás totiž nechce jen tak splynout s davem. Chceme být za všech okolností krásné, výjimečné a originální. Což není až tak náročné, když využijete novinkami nabitý e-shop s módou Different.cz.

 • 09.07.2018

  Hudba má na hubnutí i sport velmi pozitivní efekt. Dopřejte si ji při cvičení i vy!

  Muzika všeobecně je velkým stimulem pro lidskou psychiku. Je známé, že hudba může být lékem při depresích, dokáže posílit koncentraci i paměť, a také může člověka nabudit k lepším výkonům.

 • 05.07.2018

  Na dermatologii v Praze se žhavých laserů nebojí

  Laserová dermatologie v Praze řeší velké množství kožních nedostatků za pomocí energie, jež se schovává v laserovém paprsku. Laser je zkratkou anglického Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, jedná se o zesilovač elektromagnetického záření tedy světla. Kliniky využívají různých laserů, které se především liší energií paprsku a tím i principem účinku.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře

3 3

3 3


reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair