Nejnovější

Těhulka

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

na sedacce

autor: vitavecera

hodnocení: 1,0 / 1x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Kadeřník KOMOhair 2

Inspirovali jsme se...

 • 15.01.2018

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Starbucks v novém roce rozšiřuje nabídku o novinky, které potěší zejména zákazníky se speciálními požadavky na nápoje či dezerty, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu svých oblíbených nápojů. Od 9. ledna 2018 totiž ve všech kavárnách Starbucks v České republice najdete v nabídce kromě jiných mléčných alternativ i mandlový nápoj. Opravdové labužníky jistě potěší také nový veganský jablečný koláč.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Daňové ráje a anonymní struktury firem pro ochranu soukromí

Místa na zemi, kde se nabízejí mimořádně výhodné daňové povi…

Luxusní dámské a pánské spodní prádlo Calvin Klein a Tommy Hilfiger

Mít kvalitní a navíc sexy spodní prádlo je dobrým základem k…

Toyota Víkend: 3. a 4. března u všech autorizovaných prodejců značky Toyota

V sobotu 3. a neděli 4. března proběhne u všech aut…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Mercedes-Benz Museum | Stuttgart - Německo

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 08.03.2018

  10 let kávy Starbucks v České republice

  10 let kávy Starbucks v České republice

  Značka Starbucks v lednu oslavila 10 let účasti na českém trhu. Světový fenomén kaváren s unikátní atmosférou, vynikající kávou a odpovědným přístupem k životnímu prostředí se v Česku zabydlel stejně přirozeně jako v dalších více než 60 zemích na zeměkouli. Kromě jedinečného zážitku spojeného s každým douškem kávy, nabízejí kavárny Starbucks prostor pro přátelská setkání, četbu, práci i odpočinek od každodenního shonu. Ke kávě ze všech koutů světa se postupně přidala nabídka dalších teplých i studených nápojů, jakož i sendvičů a sladkého pečiva v domácím stylu. V současnosti je v České republice celkem 33 kaváren.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 16.03.2018

  Trendy v bydlení: Koupelnové sestavy

  Trendy v bydlení: Koupelnové sestavy

  Každý z nás touží po dokonalém bydlení. Neustále si ho vylepšujeme a zkrášlujeme podle našich představ a snů. Řídit bychom se ale také měli nejnovějšími trendy, abychom si vybudovali moderní domov „jako z katalogu“. Důležitou součástí interiérů jsou například koupelny. Často jsou odrazem našeho vkusu, který si promítáme do našich každodenních životů. V koupelně den obvykle začíná, ale také končí, neměli bychom tedy podceňovat její význam, pokud jde o design a celkovou atmosféru, jež se nám lehce zapisuje do našeho naladění na celý den. Pojďme se spolu podívat na nejnovější trendy v koupelnách.


 • 14.03.2018

  Podle čeho vybrat plesové šaty a doplňky

  Vybrat si na ples vhodné šaty není úplně jednoduchá záležitost. Nabízíme pár základních rad, abyste se vyhnuli případnému zklamání. Je zde několik určujících parametrů, kterými se musíte při výběru plesových šatů řídit. Šaty by vám rozhodně měly padnout jako ulité, jelikož se v nich musíte cítit dobře – to je základ. Měly by mít moderní střih a ideálně také barvu, která vám sluší, raději univerzální než „barvu této sezóny“, aby bylo možné šaty obléci vícekrát, když už za ně vydáváte nemalé peníze. Délka šatů by měla být úměrná vaší postavě. Jste-li štíhlá až hubená, nebojte se zvolit kratší a odvážnější délku, v opačném případě je vhodnější zvolit delší šaty, po kolena i níže, podle ladnosti tvarů vašich nohou: o správné délce šatů může z tohoto hlediska rozhodovat jediný centimetr.

 • 13.03.2018

  Tipy pro zdraví: Jak se zbavit zápachu z úst

  Se zápachem z úst se setkal bohužel asi každý z nás. Je to velmi nepříjemná záležitost, která není považována až tak za zdravotní problém, jako spíše za společenské faux pas. Co vlastně způsobuje nepříjemný zápach z úst? Všeobecným omylem je, že hlavní zdroj zápachu pochází ze žaludku. To se však týká pouhých 10 % případů, převážně nastávajících tehdy, když pozřeme velmi specifickou potravu, která zanechává nelibé aroma, jako je například česnek, cibule nebo paprika… a jsou samozřejmě spousty dalších možností. Ten větší podíl, až 90 % zápachu, vzniká v ústech. Často je to i předzvěst vážnějších zdravotních komplikací právě dutiny ústní. Pojďme se podívat na pár tipů, jak se můžeme nepříjemného zápachu z úst zbavit, nebo mu rovnou předcházet.

 • 10.03.2018

  Trendy v bydlení: Posuvné dveře a jejich výhody

  Vytvořit si dokonalý prostor pro bydlení chce asi každý z nás. Ideálně aby byl podle nejnovějších trendů, a navíc aby to nestálo příliš mnoho peněz. Což v současnosti není žádný velký problém díky široké nabídce na trhu s nábytkem. Je tak bohatá, že dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Důležité je vybavit si interiér v nadčasovém designu, jenž se vám hned tak neokouká. Zároveň musí nabízet otevřený a vzdušný prostor, ve kterém lze dobře a prakticky využít každé volné místo. Velmi trendy jsou v posledních letech právě z těchto důvodů posuvné dveře, jež nabízejí spousty výhod. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

 • 05.03.2018

  Jak vybrat správné spodní prádlo?

  Nezbytná součást každého outfitu je pochopitelně spodní prádlo. Sice není na první pohled vidět, ale je důležité ho mít. Pokud se probíráte nabídkou, a to třeba na eshopu http://www.moje-pradlo.cz, poradíme vám, na co se při výběru zaměřit a jak vybrat to pravé. Uvidíte, že výběr není zase až tak složitý, pokud víte, jak na to.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair